کاشت مو در شیراز

کاشت مو     ۱۴۰۱/۰۶/۲۵     ۵۱۷

کاشت مو در شیراز به چه صورتی انجام میشود

افراد زیادی در سراسر دنیا هستند که به‌خاطر نگرانی از عوارض کاشت مو ترجیح می‌دهند از انجام این عمل صرفه نظر کنند. نکته مهم این است که این عوارض ایجاد شده دلایل علمی روشنی دارد؛ مثلاً روش کاشت مو با بدن بیمار سازگاری نداشته باشد، بیمار نکات بهداشتی را قبل و بعد از عمل رعایت نکرده یا کاشت مو توسط کادر متخصص و حرفه‌ای صورت نگرفته است.

اشت مو در شیراز

کاشت موی طبیعی در روش های FIT وFUT ویا ترکیبی از این دو روش با استفاده از گرافت های درشت انجام می شود. این گرافت ها پس از درآمدن نمای عروسکی بسیارزشتی (مثل موهای مسواک) و تراکمی بسیار کم با نمای ناهنجار به سرشخص داده که این وضعیت با افزایش سن و ریزش موهای اطراف منطقه کاشته شده بدترگردیده واسیب جدی به موهای شخص وارد نموده و تصویر کاملاً غیرطبیعی ایجاد می نماید. این مسئله باعث ایجادحس بدبینی و ناامیدی بین بیشترمراجعین و مراکز کاشت نسبت به نتایج کاشت موی طبیعی شده است.

 

ما در کلینیک آرا با چندین سال تجربه خدمات رسانی به مشترین متعددی از داخل و خارج کشور توانسته ایم اعتماد مراجعه کنندگان را جلب نمائیم با روشی با نام MFIT در این روش اساس کار مانند روشFIT میباشد یعنی فولیکولهای مو از بانک مو به صورت تک به تک برداشت میشود اما تفاوت درنوع کاشت میباشد در روش MFIT کاشت به وسیله ی ابزارهای بسیار ظریفتر از FIT کاشت میشود.

 

فواید کاشت مو

  1. رفع کچلی
  2. ظاهری بهتر
  3. راه حل دائمی
  4. افزایش اعتماد به نفس
  5. ظاهری طبیعی
  6. نگهداری و مراقبت کمتر

انتخاب یک کلینیک معتبر و قابل‌اعتماد

انتخاب یک کلینیک کاشت مو اولین و مهمترین قدم برای کاشت مو است. تجربه و مهارت پزشک در بیشتر مواقع در نتیجه نهایی کاشت تأثیرگذار است؛ بنابراین اگر قصد دارید یک عمل موفقیت‌آمیز و بدون عارضه را انجام دهید، حتماً به این نکته توجه فرمایید.

شما می‌توانید پس از مشاوره و ویزیت مشکل خود را ارزیابی نمایید و باتوجه‌به نظر پزشک برای کاشت مو اقدام کنید. پزشک موظف است تا کلیه جزئیات کاشت و نحوه انتقال فولیکول موی پیوندی یا گرافت را به شما شرح دهد و نظرتان را بپرسد.

عکس برداری

عکس برداری از قسمت های مشخص شده ای از سر به منظور ثبت در پرونده و تحلیل نتایج حاصل شده انجام می شود. یک مجموعه عکس شامل تمامی مراحل درمان، در اختیار هر فرد قرار خواهد گرفت. این عکس ها توسط کارکنان مرکز درمانی و با دوربینی حرفه ای گرفته می شوند.

طراحی خط رویش مو

طراحی خط رویش مو به صورت توافقی با بیمار و با رعایت حد متعارف پارامترهای مربوطه صورت می گیرد. دکتر نواحی اهداکننده و دریافت کننده را نشان می دهد؛ به این معنا که یک طرح اولیه با ماژیک های مخصوص کشیده و محدوده ی نواحی اهدا کننده و دریافت کننده را مشخص می کند. ناحیه ی دریافت کننده، با نگه داشتن موهای روی آن، تعیین می شود اما ممکن است بخشی از ناحیه ی اهداکننده یا تمامش تراشیده شود.

 

با انتخاب ما بهترین کلینیک کاشت مو را تجربه نمایید